Saç ekimi öncesi ve sonrası

Son yıllarda birçok kişinin konuştuğu saç ektirme konusu çoğunlukla yanlış anlaşılan bir konu olarak ta gözükse de aslında tam tersidir. Saç ekimi öncesi ve sonrası bir insanın sağlıksız durumdan sağlıklı duruma geçmesi gibi bir durumdur.

Saç ekimi hakkında kısaca bilgi verecek olursak saç ekimi yaptıran bir kişi 3 ay sonra kuaföre giderek saç kesim işlemlerini de yapacaktır. Her saç kesimi yapıldıktan sonra kişilerin saçları biraz daha uzayacaktır. Saç ekimi öncesi ve sonrası geçen zaman diliminde kişinin saçları doğal halini alacaktır. Birçok kişinin ön yargısı olan saç eklemi piyasada yanlış anlatılmakta ve tamamen yanlış bir bilgi kirliliği dolaşmaktadır.

Saç ektirme ya da saç ekimi kavramı güçlü ve sağlıklı saç köklerinin sağlam bölgeden çoğunlukla başın geri kısmından alınarak zayıf kısma tekrar nakledilmesi işlemidir. Saç ekimi öncesi ve sonrasında kişinin hem psikolojik durumu hem de sağlıksız saçları düzelmiş olacaktır. Sizin de saç ektirme gibi bir düşünceniz varsa beklememeli bu konuda bilgi alabileceğiniz uzman kişilerle görüşmelisiniz.